TLF9UAH802WR25
Description
CMC 8MH 250MA 2LN TH
DataSheet
TLF9UAH802WR25 PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:8 mH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):250mA
DC Resistance (DCR) (Max):4Ohm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Operating Temperature:-25°C ~ 115°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.669" L x 0.591" W (17.00mm x 15.00mm)
Height (Max):0.472" (12.00mm)