
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KNH, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Low Pass |
| Filter Order: | - |
| Technology: | LC |
| Number of Channels: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 0.08 |
| Current: | 1 A |
| Values: | C = 220pF |
| ESD Protection: | No |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Applications: | General Purpose |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height: | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of KNH21C221DA3TS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER RC(PI) 100 OHM/60PF SMD
FILTER RC(PI) 100 OHM/20PF SMD
FILTER RC 100 OHM/100PF SMD
RES ARRAY 3 RES 150 OHM 6SIP
RES ARRAY 4 RES 255 OHM 1206
VDCM 3414 48V 5V/160W T CA
FILTER LC 220PF SMD