
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EMIFIL®, BNX |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Low Pass |
| Filter Order: | 5th |
| Technology: | LC |
| Number of Channels: | 2 |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | 40dB @ 5MHz ~ 1GHz |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Current: | 10 A |
| Values: | - |
| ESD Protection: | No |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage - Rated: | 150V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Block, 4 Lead |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm) |
| Height: | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of BNX003-01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER LC(T) 3500PF ESD SMD
FILTER LC(PI) 120MHZ SMD
FILTER LC(T) SMD
XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVDS
FILTER LC TH
395 SERIES (.100" (2.54MM) CONTA
CONN HDR 240POS SMD GOLD