
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Low Pass |
| Filter Order: | 2nd, 3rd |
| Technology: | LC (Pi), RC (Pi) |
| Number of Channels: | 8 |
| Center / Cutoff Frequency: | 21MHz, 60MHz (Cutoff) |
| Attenuation Value: | 35dB @ 800MHz ~ 2.7GHz, 40dB @ 1GHz |
| Resistance - Channel (Ohms): | 100 |
| Current: | 30 mA |
| Values: | R = 100Ohms, C = 30pF, 80pF, L = 3nH |
| ESD Protection: | Yes |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage - Rated: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-WFBGA, WLCSP |
| Size / Dimension: | 0.156" L x 0.063" W (3.96mm x 1.59mm) |
| Height: | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CM1454-08CP is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER LC(PI) 25MHZ SMD
FILTER RC(PI) 100 OHM/30PF SMD
FILTER RC(PI) 100 OHM/220PF SMD
FILTER LC(PI)/RC(PI) ESD SMD
UNITIZED WHEEL SCOTCH-BRITE RCUT