
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Low Pass |
| Filter Order: | 2nd |
| Technology: | RC |
| Number of Channels: | 10 |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | 45dB @ 800MHz ~ 2GHz |
| Resistance - Channel (Ohms): | 70 |
| Current: | - |
| Values: | R = 70Ohms, C = 17pF |
| ESD Protection: | Yes |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage - Rated: | 7V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 24-UFBGA |
| Size / Dimension: | 0.081" L x 0.077" W (2.07mm x 1.95mm) |
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of BGF109CE6328XTSA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER RC(PI) 22 OHM/100PF SMD
FILTER RC(PI) 100 OHM/30PF SMD
FILTER LC(T) 10PF 250MHZ SMD
FILTER RC 70 OHM/17PF ESD SMD
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE
P51-3000-S-R-MD-4.5OVP-000-000
SENSOR 3000PSI M12-1.0 6G 4.5V
FIXED IND 330NH 27.5A 2.15 MOHM