SFJNL2K00682MX0
Description
CAP FEEDTHRU 6800PF 2KV AXIAL
DataSheet
SFJNL2K00682MX0 PDF
Part Status:Active
Capacitance:6800 pF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:2000V (2kV)
Current:15 A
DC Resistance (DCR) (Max):-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Insertion Loss:-
Package / Case:Axial, Bushing
Size / Dimension:0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)