
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DS |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 1800 pF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 12000V (12kV) |
| Current: | 10 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Insertion Loss: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Bolt Mount |
| Package / Case: | Axial, Eyelet |
| Size / Dimension: | - |
| Height (Max): | - |
| Thread Size: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of DS030110WF18238BK1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP FEEDTHRU 1500PF 3KV AXIAL
CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL
RES SMD 820K OHM 5% 1/5W 0402
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
CONN PLUG MALE 4P SILV SLDR CUP
CAP FEEDTHRU 1800PF 12KV AXIAL