
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DBF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 2000 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 30000V (30kV) |
| Current: | 87 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Insertion Loss: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Bolt Mount |
| Package / Case: | Axial - Threaded Terminals |
| Size / Dimension: | 3.780" Dia x 7.087" L (96.01mm x 180.00mm) |
| Height (Max): | - |
| Thread Size: | M10 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of DBF50180WV20236BK1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP FEEDTHRU 1000PF 3KV AXIAL
CAP FEEDTHRU 2500PF 10KV AXIAL
CAP FEEDTHRU 2200PF 2KV AXIAL
XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS
DTS26G19-32SA-6149
CABLE MARKER FERRULE
CAP FEEDTHRU 2000PF 30KV AXIAL