
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 2500 pF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 10000V (10kV) |
| Current: | 30 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Insertion Loss: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Bolt Mount |
| Package / Case: | Axial - Threaded Terminals |
| Size / Dimension: | 1.770" Dia x 3.465" L (44.96mm x 88.00mm) |
| Height (Max): | - |
| Thread Size: | M6 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of DB030088BH25238BK1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP FEEDTHRU 2200PF 2KV AXIAL
CAP FEEDTHRU 100PF 20KV AXIAL
CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL
RES 29.8 OHM 0.1% 1/10W 0805
SWITCH KEYLCK 2POS 3PST 10A 110V
BOARD DEMO FOR LTC3805-5
CAP FEEDTHRU 2500PF 10KV AXIAL