BLM18SN220TH1D
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1 LN
DataSheet
BLM18SN220TH1D PDF
Part Status:Active
Filter Type:Power Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:22 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):8A
DC Resistance (DCR) (Max):4mOhm
Ratings:AEC-Q200
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.030" (0.75mm)
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)