BLE32PN300SH1L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
FERRITE BEAD
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
BLE32PN300SH1L PDF
Type Description
Series:EMIFIL®, BLE18
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Filter Type:Power Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:30 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):10A
DC Resistance (DCR) (Max):1.6mOhm
Ratings:AEC-Q200
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.087" (2.20mm)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)