BKP2125HS330-T
Description
FERRITE BEAD 33 OHM 0805 1LN
DataSheet
BKP2125HS330-T PDF
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:33 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):4A
DC Resistance (DCR) (Max):20mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 85°C
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.041" (1.05mm)
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)