BLM18BA100SZ1D
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
FERRITE BEAD
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
BLM18BA100SZ1D PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Mounting Type:-
Height (Max):-
Size / Dimension:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EMI1806R-105
EMI1806R-105
FERRITE BEAD 100 OHM 1806 1LN
2506031027H0
2506031027H0
FERRITE BEAD 0603 1LN
BLM21SP102SH1D
BLM21SP102SH1D
FERRITEBEAD SMD Z100MHZ=1000OHM
TGL41-180C
TGL41-180C
TVS MELF 146V 400W BI
1853 WY001
1853 WY001
HOOKUP STRND 26AWG WHT/YEL 1000'
CMC 10.5MH 40A 3LN TH