ELW-RFR10101F
Manufacturer
Panasonic
VIGOR # :
Description
FERRITE BEAD 0402 1LN
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
ELW-RFR10101F PDF
Type Description
Series:WRF
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Obsolete
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:-
Current Rating (Max):23mA
DC Resistance (DCR) (Max):100Ohm
Ratings:-
Operating Temperature:-
Package / Case:0402 (1005 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Size / Dimension:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)