RP370-400-1000-B
DataSheet
RP370-400-1000-B PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:400 A
Approval Agency:CE, cURus, ENEC, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C