FN3288IT-100-35-C34-R60
Manufacturer
Schaffner EMC, Inc.
VIGOR # :
Description
LINE FILTER SLIM 100A STB
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
FN3288IT-100-35-C34-R60 PDF
Type Description
Series:FN 3288
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:-
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:100 A
Frequency - Operating:DC ~ 60Hz
Applications:Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency:-
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C