FSB-80-324
Manufacturer
Cosel
VIGOR # :
Description
FSB SERIES EMI FILTER
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
FSB-80-324 PDF
Type Description
Series:FSB
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:500V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:80 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:cURus, VDE
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C