RP182CS-10-.47-QD
Description
HIGH PERF SNGL STAGE IEC INLET F
DataSheet
RP182CS-10-.47-QD PDF
Type Description
Series:RP182CS
Filter Type:Single Phase
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:10 A
Approval Agency:CE, CSA, SEMKO, UR
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C