RP420-50-100-W
DataSheet
RP420-50-100-W PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.8 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:50 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C