RP320-100-2000-C
Manufacturer
Astrodyne TDI
VIGOR # :
Description
3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
RP320-100-2000-C PDF
Type Description
Series:RP320
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:100 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C