RP359-150-0-W
Description
3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
DataSheet
RP359-150-0-W PDF
Type Description
Series:RP359
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Three Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:520V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:150 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:CE, cURus, ENEC, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C