RP225-20-4.7-W
Description
HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI
DataSheet
RP225-20-4.7-W PDF
Type Description
Series:RP225
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:20 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:CE, CSA, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C