RP655-20-100-S
Description
HIGH PERF SINGLE LINE DUAL STAGE
DataSheet
RP655-20-100-S PDF
Type Description
Series:RP655
Filter Type:DC
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:20 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C