NAP-16-332-D
Description
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN
DataSheet
NAP-16-332-D PDF
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:250V
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:16 A
Approval Agency:cURus, VDE
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C