RP186-12-.47-QD
DataSheet
RP186-12-.47-QD PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:12 A
Approval Agency:CE, CSA, cURus, ENEC
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C