RP225-12-4.7-QD
Manufacturer
Astrodyne TDI
VIGOR # :
Description
HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
RP225-12-4.7-QD PDF
Type Description
Series:RP225
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Single Phase
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:12 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:CE, CSA, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C