RP320-300-0-S
DataSheet
RP320-300-0-S PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:300 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C