RP425-30-1000-W
DataSheet
RP425-30-1000-W PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:30 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C