B84110A0000A060
Manufacturer
TDK EPCOS
VIGOR # :
Description
FILTER POWER LINE 6A 250V
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
B84110A0000A060 PDF
Type Description
Series:B84110A
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:Single Phase
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:250V
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:6 A
Frequency - Operating:50 ~ 60Hz