RP692-75-1000-C
DataSheet
RP692-75-1000-C PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:1.2kV
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:75 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C