RPM6200-50-S
Manufacturer
Astrodyne TDI
VIGOR # :
Description
MIL/COTS DC HIGH PERF EMI PWR LI
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
RPM6200-50-S PDF
Type Description
Series:RPM6200
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:DC
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:400V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:50 A
Frequency - Operating:-
Applications:-
Approval Agency:-
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C