RP210-16-1-W
Description
COMPACT DUAL STAGE PWR LINE FILT
DataSheet
RP210-16-1-W PDF
Type Description
Series:RP210
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:16 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C