RP690-100-2000-C
Description
HV/HIGH CURRENT DC PWR LINE FILT
DataSheet
RP690-100-2000-C PDF
Type Description
Series:RP690
Filter Type:DC
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:4.7kV
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:100 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C