B84142C0400S081
Description
LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 400A CH
DataSheet
B84142C0400S081 PDF
Type Description
Series:B84142C
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:DC
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:1500V (1.5kV)
Voltage - Rated AC:600V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:400 A
Frequency - Operating:-
Applications:Photovoltaic Inverter
Approval Agency:cUR, UR
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C