
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NAM |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 250V |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 20 A |
| Frequency - Operating: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, VDE |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of NAM-20-471-D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 110/250VAC 10A CHAS
KEP 200A 1S HIGH PLUS NUT WYE 44
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0805
CAP CER 0.18UF 630V X7R 1812
CAP CER SMP MLC HI-REL
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN