
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FSB |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Configuration: | Two Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 500V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 100 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, VDE |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FSB-100-324-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 1.2KVDC 150A CHASS
FILTER 3PHASE EXTERNAL LINE 110A
LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
CAP CER 0.015UF 25V U2J 1812
CAP CER 220PF 16V X7R 0402
LED MODULE V562C
FSB SERIES EMI FILTER