
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMI-12A |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Two Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 15 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Inductance: | 1.04mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 48 |
Current price of AMI-M12A-3-15-C is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
KEP 100A 1S HIGH PLUS SP BS WYE
KEB 60A 1S NUT DELTA 440VAC 50HZ
LINE FILTER 500VAC 6A DIN RAIL
FIXED IND 2.2UH 2.9A 95 MOHM SMD
SENSOR 100PSIG 1/4"NPT 10V CYL
TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT