
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ESP |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 250V |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 3 A |
| Frequency - Operating: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, VDE |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ESP-03-222-D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
CAP CER 0.012UF 200V C0G 2225
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
LINE FILTER 250VDC/VAC 3A DIN