
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ESP |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 250V |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 3 A |
| Frequency - Operating: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, VDE |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ESP-03-471-D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 125/250VAC 6A CHAS
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN
KES 30A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ
FIXED IND 150NH 600MA 200 MOHM
LED ENGINE P3200 4100K 36" STRIP
CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
LINE FILTER 250VDC/VAC 3A DIN