0915LP15B026E
Manufacturer
Johanson Technology
VIGOR # :
Description
RF FILTER LOW PASS 915MHZ 0805
Catalog
RF Filters
DataSheet
0915LP15B026E PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Frequency:915MHz Center
Bandwidth:26MHz
Filter Type:Low Pass
Ripple:-
Insertion Loss:0.5dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):0.037" (0.95mm)