LP0BA1390A7TR\250
Manufacturer
Elco (AVX)
VIGOR # :
Description
RF FILTER LO PASS 1.39GHZ 19ULGA
Catalog
RF Filters
DataSheet
LP0BA1390A7TR\250 PDF
Type Description
Series:LP
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Frequency:1.39GHz
Bandwidth:-
Filter Type:Low Pass
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:19-ULGA
Size / Dimension:0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Height (Max):0.022" (0.56mm)