L204XF4S
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER LOW PASS 20.4GHZ 6SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
L204XF4S PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:10GHz Center
Bandwidth:-
Filter Type:Low Pass
Ripple:-
Insertion Loss:1.5dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)
Height (Max):0.098" (2.49mm)