CLPFL-0800
Manufacturer
Crystek Corporation
VIGOR # :
Description
RF FILTER LOW PASS 800MHZ INLINE
Catalog
RF Filters
DataSheet
CLPFL-0800 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:800MHz
Bandwidth:-
Filter Type:Low Pass
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Package / Case:Inline, SMA Connection, F and M
Size / Dimension:0.435" Dia x 1.504" L (11.05mm x 38.20mm)