B076MB6S
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER 7.6GHZ BANDPASS 2SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
B076MB6S PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Frequency:7.625GHz Center
Bandwidth:-
Filter Type:-
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)