
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FI |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 620MHz Center |
| Bandwidth: | 300MHz |
| Filter Type: | Low Pass |
| Ripple: | 1.4dB |
| Insertion Loss: | 1.2dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FI168L062005-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTER SIGNAL 881MHZ 7SMD
RF FILTER SIGNAL 2.14GHZ 8SMD
SIGNAL CONDITIONING 1610 MHZ SIZ
AWC100 AIR TO WATER COOLER
LED PRISM 2MM SQ HI INT GRN SMD
RF FILTER LOW PASS 620MHZ 0603
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM