
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RSF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 433.92MHz |
| Bandwidth: | 1.6MHz |
| Insertion Loss: | 2.4dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.058" (1.48mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RSF-433.920-1600-3030-TR-NS2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 836.5MHZ 5SMD
FILTER SAW 878MHZ 5SMD
FILTER, SAW, 340 MHZ, 8SMD
FAN IMP MTRZD 225X85MM 230VAC
FILTER SAW 433.92MHZ 6SMD
DC DC CONVERTER 12V 5W
DC DC CONVERTER 3.3V 3W