
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 403.5MHz |
| Bandwidth: | 3MHz |
| Insertion Loss: | 2.5dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.080" L x 0.065" W (2.03mm x 1.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2352H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 355MHZ 8SMD
FILTER SAW 1.589GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 467.751 MHZ, 6SMD
CONN RCPT 50POS 0.05 GOLD SMD
FILTER, SAW, 403.5 MHZ, 4SMD
GW P9LT32.CM-PRPS-XX55-1-750-R18
LED DURIS S8 WHITE 4000K SMD
1-COIL PWM 3.3 18V 960MA CURRENT