
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | F6 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 2.441GHz |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 1.3dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Bluetooth, WLAN |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of F6HG2G441EG65-J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 1602 MHZ, 8SMD
FILTER, SAW, 1842.5 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 915MHZ 6SMD
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
FILTER SAW 2.441GHZ 5SMD
IC SER CFG PROM 64K 3.3V 20PLCC
DIODE ZENER