
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 921.5MHz |
| Bandwidth: | 13MHz |
| Insertion Loss: | 2dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2259H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 8SMD
FILTER, SAW, 872.5 MHZ, 6SMD
FILTER, SAW, 1227 MHZ, 6SMD
IC MULTIPLEXER 8X1 16CDIP
FILTER, SAW, 921.5 MHZ, 4SMD
CONN PLUG MALE 66POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP