
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | F5 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency - Center: | 881.5MHz |
| Bandwidth: | 25MHz |
| Insertion Loss: | 1.5dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Cellular, CDMA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 |
Current price of FAR-F5KB-881M50-B4ED-Z is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 866.5 MHZ, 6SMD
FILTER, SAW, 1220 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 433.92MHZ 8SMD
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
DC DC CONVERTER 15V 15W